Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

12.04.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 95.6079 99.7090 103.8011
GBPGBP 128.8297 135.6102 142.3907
USDUSD 92.6426 95.6513 98.6600
EUREUR 115.3285 118.2250 120.5304

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
13 meseci85 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

12.04.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 95.6079 99.7090 103.8011
GBPGBP 128.8297 135.6102 142.3907
USDUSD 92.6426 95.6513 98.6600
EUREUR 115.3285 118.2250 120.5304

Kursna lista za devize broj 68 na dan 12.04.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD171.885174.108375.7387
124KANADA CAD173.672375.950877.6217
208DANSKA DKK115.399215.875516.2248
392JAPAN JPY10086.759189.442491.4101
578NORVESKA NOK111.948812.318412.5894
643RUSIJA RUB11.48821.53421.5680
752SVEDSKA SEK111.131511.475811.7945
756SVAJCARSKA CHF197.714899.7090103.6974
826V.BRITANIJA GBP1131.5419135.6102139.3768
840S A D USD192.781895.651397.7556
978E M U EUR1114.6783118.2250120.8260

Kursna lista za efektivu broj 68 na dan 12.04.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF195.607999.7090103.8011
826V.BRITANIJA GBP1128.8297135.6102142.3907
840S A D USD192.642695.651398.6600
978E M U EUR1115.3285118.2250120.5304
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat