Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
24 meseci99 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Kursna lista

10.03.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 110.7171 115.4663 120.2050
USDUSD 113.2696 116.9482 120.6268
EUREUR 120.8937 123.9300 126.3466

Pozovite nas na

besplatan broj
0800 10 10 15
ili na broj
+381 11 785 9999

Radno vreme:

radnim danima od 09:00h do 18:00h
subotom od 09:00h do 13:00h

Elektronsko bankarstvo

Vrsta kredita

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
24 meseci99 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
50.000,00 RSD1.200.000,00 RSD
minmax
6 meseci84 meseci
Mesecna Rata*

5,562

RSD

minmax
5.000,00 EUR50.000,00 EUR
minmax
60 meseci240 meseci
Mesecna Rata*

5,562

EUR

Napomena: Obračun je informativnog karaktera

Kursna lista

10.03.2018.

kupovni srednji prodajni
CHFCHF 110.7171 115.4663 120.2050
USDUSD 113.2696 116.9482 120.6268
EUREUR 120.8937 123.9300 126.3466

Kursna lista za devize broj 46 na dan 10.03.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
036AUSTRALIJA AUD185.305287.943589.8783
124KANADA CAD183.993986.591788.4967
208DANSKA DKK116.168616.668717.0354
392JAPAN JPY10098.2607101.2997103.5283
578NORVESKA NOK113.218613.627413.9272
643RUSIJA RUB11.91381.97302.0164
752SVEDSKA SEK112.560412.948913.3086
756SVAJCARSKA CHF1110.8476115.4663120.0850
826V.BRITANIJA GBP1137.8738142.1379146.0858
840S A D USD1113.4398116.9482119.5211
978E M U EUR1120.2121123.9300126.6565

Kursna lista za efektivu broj 46 na dan 10.03.2018.

ValuteZemljaOznakaVaži zaKupovniSrednjiProdajni
756SVAJCARSKA CHF1110.7171115.4663120.2050
840S A D USD1113.2696116.9482120.6268
978E M U EUR1120.8937123.9300126.3466
Preuzmite kursnu listu za efektivuovde
Online Chat